‘15 Kasım Hapisteki Yazarlar Günü’nde Demirtaş’ın ‘Leylan’ı okunacak

Yazarlar, “15 Kasım Hapisteki Yazarlar Günü” nedeniyle eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın “Leylan” kitabından bölümler okuyacak.

Dipnot Yayınları, “15 Kasım Hapisteki Yazarlar Günü” nedeniyle etkinlik düzenliyor. Etkinlik kapsamında yazarlar, 15 Kasım Pazar akşamı saat 21.00’da eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın “Leylan” adlı romanından bölümler okuyacaklar.

Etkinlik Dipnot Yayınları’nın Youtube kanalından ve sosyal medya hesaplarından video olarak yayınlanacak. Kitaptan bölümleri okuyacak isimler şöyle:

“Ercan Kesal, Ayşegül Devecioğlu, Akif Kurtuluş, Gaye Boralıoğlu, Niyazi Zorlu, Behçet Çelik, Aslı Tohumcu, Burhan Sönmez, Mehtap Ceyran, Murat Uyurkulak, Figen Şakacı, Semih Gümüş, Nurhan Suerdem, Şeyhmus Diken, Pelin Buzluk, Gökçer Tahincioğlu, Anıl Mert Özsoy ve Ümit Kıvanç.”

Okurlara Demirtaş, Baluken ve Kışanak’tan imzalı kitap

Ayrıca Demirtaş imzalı “Leylan” ve “Seher”, eski HDP Diyarbakır Milletvekili İdris Baluken imzalı “Üç Kırık Dal” ve “Oko” ile eski Diyarbakır Büyüşehir Belediyesi Eşbaşkanı Gültan Kışanak imzalı “Kürt Siyasetinin Mor Rengi” 15 Kasım’dan itibaren 5 gün boyunca yüzde 40 indirimle okurla buluşturulacak.

İndirimli ve imzalı kitap satışı 20 Kasım Cuma gecesi son bulacak. Öte yandan yayınevinin sitesinde okur için Demirtaş’ın Kürtçe ve Türkçe yazıp imzaladığı iki ayrı seçenek de bulunuyor.