AK Parti, 11 siyasi parti ile video konferansla bayramlaştı

Kurban Bayramı dolayısıyla AK Parti heyeti ile CHP, MHP, HÜDA-PAR, Saadet Partisi (SP), BBP, DSP, DP, İYİ Parti, Vatan Partisi, Anavatan Partisi ve Yeniden Refah Partisi ile video konferans yöntemiyle bayramlaştı.

AK Parti Genel Merkezi’nde Kurban Bayramı dolayısıyla video konferansla partiler arası bayramlaşma programı düzenledi. Bayramlaşma görüşmesinde AK Parti adına Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Nihan Turna Sakaltaş ile Genel Merkez Gençlik Kolları MYK Üyesi Hasan Murat Öz hazır bulundu.

AK Parti, ilk olarak CHP’li heyet ile görüştü. CHP heyetinde, PM Üyesi ve Bursa Milletvekili Lale Karabıyık, PM üyeleri Deniz Demir, Pınar Uzun ile Ahmet Hakan Uyanık yer aldı. AK Partili Sarıeroğlu, “Allah, geleneksel hale gelen siyasi partiler arası bayramlaşmayı tekrardan yapmayı nasip etsin.” dedi.

Sarıeroğlu, “Kongre süreçlerinizi yeni tamamladınız, hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz. Birçok siyasi partimiz kongre süreçlerinden geçiyor. İnşallah bu süreçte yenilenen kadrolarla 2023 seçimlerine doğru hep birlikte yol alacağız.” ifadelerini kullandı.

MHP heyeti ile görüşme

CHP’nin ardından MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, MYK Üyesi Merve Menekşe ve Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya’dan oluşan heyet, AK Parti heyetiyle video konferans yoluyla bayramlaştı.

AK Parti, CHP ve MHP heyetleriyle görüşmesinin ardından HÜDA-PAR, Saadet Partisi, BBP, DSP, DP, İYİ Parti, Vatan Partisi, Anavatan Partisi ve Yeniden Refah Partisi ile video konferans yöntemiyle bayramlaştı.

Kaynak: AA