AKP İl Başkanlığı görevinden alınan Güler: Bu şarkı burada bitmez

AK Parti Bingöl İl Başkanlığı görevinden alınan Güler, “Liderimizin dediği gibi bu şarkı burada bitmez.” dedi.

AK Parti Bingöl İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler, Twitter hesabından yaptığı açıklamada görevinden ayrıldığını paylaştı. Açıklamada, partisinin genel başkanı Erdoğan’ın tensipleriyle 2018 yılından bugüne kadar büyük bir onur, şeref ve gururla yürüttüğü AK Parti Bingöl İl Başkanlığı görevinden ayrıldığını belirtti.

Parti binasını 5 kata çıkardı!

Güler, 16 yıl bütün birimleriyle 2 katta hizmet veren parti binasını kendi imkanlarıyla büyüterek 5 kata çıkardıklarını belirterek, “Bütün birimlerimize ofis konforluğunda çalışma ortamları sağlayarak partimizi büyüttük.” dedi.

Güler’in açıklamasında, “Yakınımızı, akrabamızı, eşimizi, dostumuzu kayırmadık. Hiçbir kamu kurumunda istikbal peşinde koşmadık. Hiçbir yakınımızı öncelemedik, ihale peşinde koşmadık.” demesi dikkat çekti.

Bingöl halkının bu emanetini onur ile şeref ile taşıdıklarını ifade eden Güler, “Liderimizin dediği gibi bu şarkı burada bitmez. Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın Liderliğinde partimize hizmet etmeye daha büyük bir coşku ve heyecan ile çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.