Akşener Bursa’da esnafı ziyaret etti

Bursa’da esnafı ziyaret eden İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, oy kaygısı taşımadan halkın beklentilerini Meclis’e taşımak için çalışma yaptıklarını söyledi.

İYİ Parti Meral Akşener Bursa’da esnafı ziyaret etti – AA

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Bursa’nın Kestel ilçesinde partililer tarafından karşılandı. Esnafı ziyaret eden Akşener, vatandaşların ihtiyaç ve beklentilerine ilişkin sohbet etti. Akşener, daha sonra İYİ Parti Kestel İlçe Başkanlığında partililerle basına kapalı görüştü.

Anadolu Ajansı’nın geçtiği bilgilere göre; Kestel ilçesinin ardından Gürsu ilçesine geçen Akşener, burada da esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Gürsu’da parti binası önünde vatandaşlara hitap eden Akşener, esnaf, emekli, işçi, memur, çiftçi ve köylünün sorunlarını konuşmak için farklı şehirleri gezip onlarla bir araya geldiklerini anlattı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Gürsu parti binası önünde konuştu

‘Sahte gündemleri kaldırmak için karar verdik’

Akşener, şöyle konuştu: “Sizlerin derdini konuşamıyoruz çünkü değerler üzerinde ‘o ona bunu demiş, şu şuna şunu demiş’ üzerinden bir politik dönem geçiriyoruz. Bütün siyasiler için seçmen bir velinimettir. Bunu yeniden canlandırmak, sahte gündemleri ortadan kaldırmak için bir karar verdik ve şehirlerimizde ilçeleri geziyoruz.”

‘Sesinizi Meclis’e götürmek üzere çalışma yapıyoruz’

“Seçim zamanı olmadan esnafı dinlemek ve oy kaygısı taşımadan sizin sesinizi alıp Meclis’e götürmek üzere bir çalışma yapıyoruz.” diyen Akşener, o nedenle bugün Bursa’yı gezdiğini söyledi. Akşener, esnafı dinlediğini belirterek, “Esnafımızın dertlerini salı günü konuşmamda dile getireceğim, iktidar partisinden talep edeceğim. Emeklilerimizin, emeklilikte yaşa takılanların ve atanamayan öğretmenlerin derdini dinledik. Ağalar duysun diye salı günkü konuşmamın içine koyacağım.” şeklinde konuştu.

Konuşmasının ardından Kestel’de bir tekstil fabrikasını ziyaret eden Akşener, işçilerle öğle yemeği yedi.