Amedspor’dan maç bileti 1 TL

HABER MERKEZİ – Amedspor, hafta sonu Yeni Çorumsporla yapılacak karşılaşmanın bilet fiyatını 1 TL olarak belirledi. Amedspor yaptığı açıklamada, “Gelin Pazar günü 33 bin kişi kapasiteli Diyarbakır Stadyumu’nda seyirci rekoru kırıp, sadece Amedspor’umuzu sahiplenerek, Fair Play çerçevesinde takımımıza destek olalım” dedi.

İkinci Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Amedspor, Pazar günü saat 13.00’da Diyarbakır Stadyumu’nda Yeni Çorumspor ile karşı karşıya gelecek. Amedspor, aldığı kararla tribünlerin halka açılması için bilet fiyatını 1 TL olarak belirledi. 

Taraftarlara maça katılım çağrısı

Amedspor, yaptığı yazılı açıklamada bilet satışlarının başladığını bildirerek, galibiyet almaları gereken bu önemli maçta sadece Diyarbakırlıların değil tüm bölgedeki taraftarların maça katılarak destek vermesi istendi. Açıklamada, şunlar kaydedildi: “Taraftarlarımızı stadyumda bir tek koltuk dahi boş kalmayacak şekilde doldurup takımımıza desteğe çağırıyoruz. Gelin Pazar günü 33 bin kişi kapasiteli Diyarbakır Stadyumu’nda seyirci rekoru kırıp, sadece Amedsporumuzu sahiplenerek, Fair Play çerçevesinde takımımıza destek olalım. Bu önemli ve bir o kadar da zorlu maçta ihtiyacımız olan 3 puanı hep birlikte almaya bekliyoruz. Tribünde 12’nci kişi olarak sen, sahada sporcularımız. Biz zoru severiz. İnanıyoruz. Bir olduk mu yeneriz. Unutma! Sen yoksan bir kişi eksiğiz. Takımını yalnız bırakma! Amedspor Sensin.”