Antalya’da bir villada aynı aileden 4 kişi ölü bulundu

Antalya’nın Muratpaşa ilçesindeki bir villada aynı aileden 4 kişi silahla vurulmuş halde ölü bulundu.

Muratpaşa İlçesi’nde Güzeloba Mahallesi’ndeki Sefakent Yağmur Sitesi’nde bulunan 3 katlı villada yaşayan aileden haber alamayan yakınları eve geldi. Ailenin yakınları, kapıyı açan olmayınca durumu polise bildirdi. Siteye gelen ekipler, villanın kapısını kırarak içeri girdi.

4 kişi silahla vurulmuş şekilde bulundu

Evde Muzaffer Gider (73), Gülsen Işık Gider (65), Gamze Gider (45) ile Mustafa Gider’i (40) silahla vurulmuş halde bulan polisler, sağlık ekiplerini çağırdı. Sağlık ekipleri 4 kişinin hayatını kaybettiğini belirledi.

Villada inceleme yapan polis ekipleri, Mustafa Gider’in babası, annesi ve kız kardeşini pompalı tüfekle vurduktan sonra intihar ettiğini belirledi. Yaklaşık 150 bin lira borcu olduğu ve psikolojik sorunları bulunduğu belirtilen Mustafa Gider’in, babasının cansız bedenini birinci kattan zemin kata anne ve kız kardeşinin cansız bedenlerinin yanına taşıdığı kaydedildi.

Yaklaşık 1 yıldır olayın gerçekleştiği villada oturan ailenin 8 kedi ile bir papağan beslediği, hayvanların bir süre yakınları tarafından bakılacağı öğrenildi. Polis ekiplerinin incelemesinin ardından 4 kişinin cansız bedenleri, adli tıp morguna götürüldü.

AA – ANTALYA