Bir kadın boşandığı erkek tarafından tüfekle vuruldu

İzmir’de Büşra Y., işe gittiği sırada boşandığı erkek O.Ç. tarafından darp edildikten sonra tüfekle vuruldu. Olay yeri görüntülerinde O.Ç.’nin Büşra Y.’ye tüfekle ateş edip yaraladıktan sonra tekme attığı görüldü.

İzmir Buca saldırının yaşandığı yer.

İzmir’in Buca ilçesinde Büşra Y. sabah işe gitmek üzere otobüs durağına yürüdüğü sırada boşandığı erkek O.Ç. tarafından sokakta darp edildi. Anadolu Ajansı’nın geçtiği bilgilere göre; Büşra Y.’yi darp eden O.Ç. daha sonra montunun arasında sakladığı pompalı tüfekle ateş etti.

Ağır yaralanan Büşra Y., 112 Acil Servis ekiplerince İzmir Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Tedavi altına alınan Büşra Y.’nin hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi. Saldırı sonrası kaçan şüpheli, polis tarafından yakalandı.

Ateş ettikten sonra tekme attı

Öte yandan olay anı bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde O.Ç. tarafından Büşra Y.’nin darp edildiği, Büşra Y.’nin karşı koymasına rağmen yerde O.Ç.’nin yumruk atmaya devam ettiği, ardından da pompalı tüfekle ateş ettiği görülüyor.  Ateş ettikten sonra Büşra Y.’ye tekme atmaya devam eden zanlının elindeki tüfekle kaçma anı da görüntülerde yer alıyor