Diyarbakır’da 22 öğretmene ‘park ve bahçe’ görevlendirmesi

Diyarbakır’ın Lice ilçesinde 22 öğretmen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Naif Keleş’in “Park ve bahçe görevlendirmesi” ile Covid-19 tedbirleri kapsamında park ve bahçe alanlarını denetleyecek.

Diyarbakır’ın Lice İlçesi’nde İlçe Milli Eğitim Müdürü Naif Keleş, Lice Kaymakamlığı’na 22 öğretmenin “Park ve bahçe görevlendirmesi” ile ilgili yazı gönderdi. Keleş’in Kaymakamlığa gönderdiği 10Haziran tarihli yazıda şu ifadeler yer aldı:

Park ve bahçe görevlendirmesi yapılan 22 öğretmen

“Koronavirüs (Kovid-19) Tedbirlerinden dolayı ilçemiz merkez park ve bahçe alanlarının denetlenmesi ve şahısları uyarmak için ekteki liste bilgileri yazılı personellerin 09-06-2020 ile 19-06-2020 tarihleri arasında görevlendirilmeleri Müdürlüğümüzce uygun görülmektedir. Makamlarınızca uygun görülmesi halinde olurlarınıza arz ederim.”

Yazı Kaymakam tarafından onaylandı

Lice Milli Eğitim Müdürlüğü’nün gönderdiği yazı aynı gün içinde Lice Kaymakamı Cevdet Bakkal tarafından onaylandı. 6’sı kadın toplam 22 öğretmen ilçe merkezinde bulunan park ve bahçelerde 08.00-17.00 saatleri arasında “denetimle” görevlendirildi.

Haber: MA /Arjin Dilek Öncel