Güneş gözlüğü ve şapka ile hırsızlık kamerada

Kimliğini gizlemek için güneş gözlüğü ve şapka takan bir şahıs, girdiği işyerini soyarken güvenlik kamerasına yakalandı. Şahıs tespit edilerek tutuklandı.

Şapka takan şahıs güvenlik kamerasına bakarken görüntülendi

Bursa’da güvenlik kameralarından kimliğinin belirlenememesi için gece kadın şapkası ve güneş gözlüğü takarak hırsızlık yapan şüpheli yakalandı.

Kentte merkezinde 11 Ekim’de gerçekleşen hırsızlık olayının şüphelisi, olay yerine giden polis ekiplerinin aracına çarparak kaçtı.

Bursa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı.

Daha önce hüküm giymiş

Güvenlik kamerası görüntülerinde, tanınmamak için gözlük ile kadın şapkası taktığı tespit edilen şüphelinin, hakkında 4 yıl 9 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan M.S. (40) olduğu belirlendi.

Saklandığı adreste gözaltına alınan zanlının 11 iş yeri ve 1 evden hırsızlık, 1 oto ile 1 motosiklet hırsızlığı, uyuşturucu madde ve kamu malına zarar suçlarının şüphelisi olduğu aktarıldı.

Şüpheliye ait adreste yapılan aramalarda çalıntı 2 tabanca ve 1 pompalı tüfek de ele geçirildi.

M.S’nin güneş gözlüğü ve kadın şapkasıyla hırsızlık gerçekleştirmek için bir iş yerine girmesi güvenlik kamerasına yansıdı.

AA