Nihat Hatipoğlu koronavirüse yakalandı!

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Nihat Hatipoğlu’nun koronavirüse yakalandığı yapılan son iki test sonucunda kesinleşti.

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Nihat Hatipoğlu

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü, ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu’nun Covid-19’a yakalandığı tahmin ediliyor. Hatipoğlu’nun akciğerlerinde sorun olduğu belirtilirken asistanıo, yapılan testin negatif çıktığını, yeniden test yapılacağını açıkladı. Yapılan yeni test sonucunun pozitif çıkmasıyla, Hatipoğlu’nun koronavirüse yakalandığı da kesinleşti.

İlahiyatçı Nihat Hatipoğlu ile ilgili sosyal medyada koronavirüs olduğuna dair iddialar ortaya atıldı. İddialar ardından Nihat Hatipoğlu’nun sosyal medya hesabından ise bir paylaşım yapıldı.

İlahiyatçı Nihat Hatipoğlu, sosyal medya hesabından bir paylaşımdabulunarak, yaptırdığı son test sonucunun pozitif çıktığını açıkladı.

‘Test sonucum pozitif’

Hatipoğlu, paylaşımında, “Sevgili dostlar. Korona tanısı ile tedavi görüyorum. Evimde tedavi oluyorum.Sıkıntılı bir durum yok hamd olsun. Allah bana ve tedavi gören bütün hastalara şifa versin. Arayan, dua eden bütün dostlara teşekkür ederim. Allah hepinizi korusun” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Twitter