Peker’den muhalif siyasetçilere: Başınıza bela aramayın

Sedat Peker, “Pislik dedi diye İçişleri Bakanının başına gelenleri gördünüz. Bence şansınızı zorlamayın. Başınıza bela aramayın.” diyerek muhalif siyasetçileri hedef aldı.

Sedat Peker

Yayınladığı videolardaki iddia ve itiraflarıyla haftalardır gündemi sarsan organize suç örgütü lideri Sedat Peker, bu defa Twitter hesabından yazılı yaptığı paylaşımlarla muhalif siyasetçileri hedef aldı.

‘Her gün çıtayı yükseltiyorsunuz’

Peker, “Kendini muhalif olarak kabul eden siyasiler, suç örgütü lideri dediniz, eyvallah. Ancak her gün çıtayı yükseltiyorsunuz. Pislik dedi diye İçişleri Bakanının başına gelenleri gördünüz. Bence şansınızı zorlamayın. Başınıza bela aramayın.” tehdidinde bulundu.

Kendisine ve ailesine yapılan saygısızlığın hesabı için “şehadet gömleğini giydim yola çıktım” diyen Peker, paylaşımın devamında şu ifadeleri kullandı:

“Ha iktidar ha muhalefet, benim için fark etmez. Saygı sınırlarını zorlamayın. Suç örgütü lideri eyvallah, ancak ötesine geçmeyin. Çakma muhalifler, ben kendi savaşımı kendim veririm. Bir daha saygı sınırını zorlarsanız, iktidar muhalefet hepinize birden devam ederim. Bir bitmediniz kardeşim, siz nasıl bir şeysiniz?”

Yeni1Mecra