CHP’li Özel: Bu seçimi tek başına ne Kılıçdaroğlu kazanabilir ne Akşener

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, cumhurbaşkanı seçimlerine ilişkin partililere seslenerek, “Bu seçimi tek başına ne Kemal Kılıçdaroğlu kazanabilir ne Meral Akşener. Ne Ekrem İmamoğlu ne Mansur Yavaş. Bu seçimi kazanırsa siz kazanırsınız.” dedi.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Hatay’ın Erzin İlçesi’nde bir restorandaki akşam yemeğinde partililerle buluştu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun selamını ileten Özel, Hatay’ın sorunlarının Mecliste konuşulduğunu aktardı.

Konuşmasında cumhurbaşkanı seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde de bulunan Özel şunları kaydetti:

“Seçimin ertesi günü partide birbirimizi yemeyeceksek yarın sabah herkes yataktan cumhurbaşkanı adayı olarak kalkacak. Genci yaşlısı seçime kadar başka bir gündemimiz yok. Bu seçimi tek başına ne Kemal Kılıçdaroğlu kazabilir ne Meral Akşener. Ne Ekrem İmamoğlu ne Mansur Yavaş. Ne Lütfü Savaş ne Özgür Özel ne de herhangi birisi. Bu seçimi kazanırsa siz kazanırsınız. Buna inanıyorsanız beni değil ayağa kalkın kendinizi alkışlayın.”

Özel daha sonra partililerle sohbet edip fotoğraf çektirdi. Programa Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, CHP milletvekilleri ve partililer katıldı.