Akşener ve Bahçeli Kovid-19 aşısı yaptırdı

MHP Genel Başkanı Bahçeli ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Sağlık Bakanı Koca’nın çağrısı üzerine Kovid-19 aşısı yaptırdıklarını bildirdi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumunca “Acil Kullanım Onayı” verilen CoronaVac aşısının ilk dozunu yaptırdı. Partisinin genel merkezindeki makamında aşı olan Bahçeli, Twitter hesabından aşı olduğu fotoğrafı ile birlikte şu paylaşımda bulundu:

“Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’nın daveti üzerine, başarıyla devam eden aşı programımız dahilinde ben de Kovid-19 virüsü aşımı yaptırdım. İnşallah bu salgından el birliği ile çok yakın zamanda kurtulacağımızı ümit ediyor, tüm halkımızı da aşı olmaya davet ediyorum.”

Akşener de aşı oldu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener de, sosyal medya hesabı Twitterdan yaptığı paylaşımda, Sağlık Bakanı Koca’nın tüm liderler gibi kendisini de dün akşam arayarak aşı olmaya davet ettiğini belirtti.

Akşener, şu ifadeleri kullandı: “Parti liderlerinin aşı konusunda toplumumuza ön ayak olması gerektiği inancıyla ben de aşı oldum. Bu vesileyle iktidarı, aşı süreci için yaptığımız önerileri uygulamaya çağırıyorum.”

Yeni1Mecra