Sedat Peker: Çok daha büyüklerini yaşayacağız

Sedat Peker, bir kişinin hayatını kaybettiği HDP İzmir il binasına yönelik saldırının provokasyon olduğunu belirterek, “Saldırının çok daha büyüklerini ne yazık ki önümüzdeki zamanlarda yaşayacağız.” dedi.

Organize suç örgütü yöneticisi Sedat Peker, HDP İzmir il binasında Deniz Poyraz’ın öldürüldüğü saldırıya ilişkin Twitter hesabından paylaşımlarda bulundu. “Kıymetli dostlarım, İzmir HDP il başkanlığına yapılan provokasyon amaçlı saldırının çok daha büyüklerini ne yazık ki önümüzdeki zamanlarda yaşayacağız.” diyen Peker, “Eğer benim tecrübeme ve samimiyetime inanıyorsanız hiçbir şartla sokağa çıkmayın.” uyarısında bulundu.

Peker, paylaşımın devamında eski İçişleri  Bakanı Mehmet Ağar’ı kast ederek şu ifadeleri kullandı: “Çok büyük bir oyun kurgulanıyor. Eğer siz sokağa çıkarsanız derin mehmet ve adamları terör örgütlerinin içindeki elemanlarını olaya dahil edip ortalığı yangın yerine çevirecekler. Sadece cahil olanlar, gafil olanlar ve aptal olanlar düşmanlarının kurduğu oyunun bir parçası olurlar (bu oyunu kuranlara lütfen hizmet etmeyin).”

Yeni1Mecra