Bingöl ve Van’da şüpheli kadın ölümleri

Bingöl’de intihar ettikleri öne sürülen Helin Yüce (17) ve Merve K. (17) hayatını kaybetti. Van’da da bir kadın evinde ölü bulundu.

HABER MERKEZİ – Bingöl’de intihar ettikleri öne sürülen Helin Yüce (17) ve Merve K. hayatını kaybetti. Van’da da Bilge Erbaş adlı öğretmen evinde ölü bulundu.

Alınan bilgiye göre; Bingöl’de Cumartesi akşamı Helin Yüce (17), ölü bulundu. Yüce’nin yaşadığı apartmanın 5’inci katından atlayarak intihar ettiği öne sürüldü. Bir gün sonra ise yine Bingöl’de Merve K.’nın (17) Çapakçur köprüsünden atlayarak intihar girişiminde bulunduğu öne sürüldü. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri ilk müdahalenin ardından Merve K.’yı Bingöl Devlet Hastanesi’ne götürdü. Sağlık durumunun ağır olması üzerine Elazığ Devlet Hastanesi’ne sevk edilen Merve K. hayatını kaybetti.

Erciş’te bir kadın evinde ölü bulundu

Van Erçiş İlçesi’nde de Bilge Erbaş (27) Sahilkent Mahallesi’ndeki evinde ölü bulundu. Erbaş’tan 2 gün boyunca haber alamayan arkadaşlarının haber vermesi üzerine polis Erbaş’ın evine gitti. Kapıyı kırarak içeri giren polis Erbaş’ın cansız bedenini buldu. Erbaş’ın cenazesi otopsi yapılmak üzere Erciş Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Erbaş’ın Mehmet Murat İşler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğretmen olduğu öğrenildi.