CHP, 13 siyasi partiyle video konferansla bayramlaştı

CHP heyeti, Kurban Bayramı dolayısıyla AK Parti, MHP, İYİ Parti, HDP, DEVA, Gelecek Partisi’nin de bulunduğu 13 siyasi partiyle video konferans yöntemiyle bayramlaştı.

CHP, Kurban Bayramı dolayısıyla partiler arası bayramlaşma programı düzenledi. Yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle CHP de, video konferans yöntemiyle siyasi partilerle bayramlaştı. CHP heyetinde, PM Üyesi ve Bursa Milletvekili Lale Karabıyık, PM üyeleri Deniz Demir, Pınar Uzun ile Ahmet Hakan Uyanık yer aldı.

CHP, AK Parti ve MHP heyetleriyle görüşmenin ardından İYİ Parti, DSP, Vatan Partisi, HDP, BBP, DP, ANAP, Saadet Partisi, Yeniden Refah Partisi, DEVA Partisi ve Gelecek Partisi heyetleriyle video konferans yöntemiyle bayramlaştı.

CHP Milletvekili Karabıyık, bayrama ilişkin temennilerini ifade ederek, “Sosyal mesafe kurallarına bayramlaşma sürecinde vatandaşlarımızın gittiği her yerde dikkat etmeleri gerektiğinin, bayram sonrasında kötü bir faturayla karşılaşmamak adına önemli olduğunu vurgulamak istiyorum. Büyüklerimizi özledik ellerinden öpmek istiyoruz ama bu bayram da uzak kalmak en hayırlısı olacak.” dedi.

Kaynak: AA